• Farken Sisleme Sistemleri (Misting System)

Açık Alan Serinletme Sistemi

Ana SayfaAçık Alan Serinletme Sistemi

Açık Alan Serinletme Sistemi

Açık Alan Serinletme Sistemi

Açık alan serinletme veya soğutma sistemi yaz aylarında cafe ve restoran, organizasyon ve miting alanları, park ve bahçe gibi açık veya yarı açık yerlerde kullanılan en etkili sistemdir. Ortamın sıcaklığının 7 ila 15 derece düşük hissedilmesini sağlamaktadır.

Sistem Nasıl Çalışır?

Sistem kullanılan yüksek basınç pompaları ve özel üretim sisleme nozulları (memeleri) sayesinde şebeke suyunun basıncını 20 kat arttırarak (70 bar) su zerreciklerini havada asılı kalacak kadar parçalar bu sayede sis haline gelen su anında buharlaşarak sıcak havayla ısı alışverişi yapar. Isı alışverişinin sonucunda kullanılan bölgenin iklimsel şartlarına bağlı olarak hissedilen sıcaklık 7 ila 15 derece anlık olarak düşer.

Neden Tercih Edilir?

•  İklimlendirme kontrolü çok zor olan açık alanlarda uzun yıllardır kullanılan sistem gösterdiği yüksek performans sayesinde talep edilmektedir

•  Kurulum ve işletim maliyetleri farklı iklimlendirme sistemlerine kıyasla çok daha düşük ve gösterdiği etki daha yüksektir.

•  Kullandığımız birinci sınıf ekipman ve parçaların büyük bir kısmı yerli üretim ve uzun ömürlü olduğundan ithal ürünlere kıyasla (çin ve uzak doğu hariç) ekonomik maliyetinin yanı sıra uzun ömrü ve dayanıklılığı sayesinde tavsiye edilmektedir.

•  Sistem kurulum yapılan alanda veya işletmede göze çarpan bir görüntü kirliliği oluşturmamakta ve montajı ortam şartlarına uygun olarak farklı şekillerde yapılabilmektedir.

Kullanım Alanları

•  Cafe ve Restaurantlar

•  Açık Hava Organizasyonları

•  Miting ve Konser Alanları

•  Park, Bahçe, Varenda, Balkon, Teras Gibi Kullanım Alanları

•  Fuar ve Gösteri Merkezleri,

•  Avm’ler, Sergiler, Alışveriş Alanları ve Oteller

Neden Farken?

Tecrübe; 2010 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde sayısız ve çeşitli kullanım alanlarına yaptığımız uygulamalar, aynı zamanda farklı müşteri talepleri veya beklentilerini karşılama konusunda kazandığımız deneyim sayesinde oluşan yüksek müşteri memnuniyeti.

Kalite; Kurulduğumuzdan beri odaklandığımız sektörde uzmanlaşarak bütün enerjimizi bu işe harcamaktayız. Tercih ettiğimiz ve ürettiğimiz ekipman ve parçalarda piyasanın rekabet koşullarına rağmen kaliteden ödün vermeden birinci sınıf malzeme kullanarak ve standartlarımızı koruyarak referanslarımıza ulusal ve uluslararası firmalar, kurumlar eklemeyi sürdürüyoruz.

Satış sonrası hizmet; Sürdürülebilirlik ve istikrara verdiğimiz önemden dolayı gösterdiğimiz gayret, kurulumdan yıllar sonra verimli çalışan cihazlar ve sistemler sonucu oluşan müşteri memnuniyeti temel hedefimiz.

Uygulama Videoları

Açık Alan Serinletme Soğutma Sistemi

Açık alan serinletme veya soğutma sistemi yaz aylarında cafe ve restoran, organizasyon ve miting alanları, park ve bahçe gibi açık veya yarı açık yerlerde kullanılan en etkili sistemdir.

Detaylı Bilgi