• Farken Sisleme Sistemleri (Misting System)

Farken Hakkında

Ana SayfaFarken Hakkında

Farken Hakkında

Uzmanlık alanı iklimlendirme, elektronik ve otomasyon olan şirketimiz, 2010 yılından itibaren evoporatif soğutma, yüksek basınçlı sisleme ve nemlendirme sistemlerinde aktif ve yoğun olarak faaliyet göstermektedir.

Ar-ge odaklı ve yenilikçi hizmet anlayışıyla profesyonelliği birleştirerek farklı alanlarda özgün çalışmalar gerçekleştirmek için, kurulduğumuz günden beri sonuçlandırdığımız yüzlerce uygulamayla hatırı sayılır müşteri ve referans potansiyeline sahip olmakla beraber tecrübemizi yurt içi ve dışı bağlantılarla pekiştirip hizmet standartlarımızı her geçen gün ileriye taşıyarak sektördeki öncü firmalar arasında yer almaktayız.

Neden Farken?

Tecrübe; 2010 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde sayısız ve çeşitli kullanım alanlarına yaptığımız uygulamalar, aynı zamanda farklı müşteri talepleri veya beklentilerini karşılama konusunda kazandığımız deneyim sayesinde oluşan yüksek müşteri memnuniyeti.

Kalite; Kurulduğumuzdan beri odaklandığımız sektörde uzmanlaşarak bütün enerjimizi bu işe harcamaktayız. Tercih ettiğimiz ve ürettiğimiz ekipman ve parçalarda piyasanın rekabet koşullarına rağmen kaliteden ödün vermeden birinci sınıf malzeme kullanarak ve standartlarımızı koruyarak referanslarımıza ulusal ve uluslararası firmalar, kurumlar eklemeyi sürdürüyoruz.

Satış sonrası hizmet; Sürdürülebilirlik ve istikrara verdiğimiz önemden dolayı gösterdiğimiz gayret, kurulumdan yıllar sonra verimli çalışan cihazlar ve sistemler sonucu oluşan müşteri memnuniyeti temel hedefimiz.

Etiketler

Açık Alan Serinletme Soğutma Sistemi

Açık alan serinletme veya soğutma sistemi yaz aylarında cafe ve restoran, organizasyon ve miting alanları, park ve bahçe gibi açık veya yarı açık yerlerde kullanılan en etkili sistemdir.

Detaylı Bilgi