• Farken Sisleme Sistemleri (Misting System)

Dezenfeksiyon Sistemi

Ana SayfaDezenfeksiyon Sistemi

Dezenfeksiyon Sistemi

Dezenfeksiyon Sistemi

Değişken koşullar, sürekli artan üretim ve tüketim, hızlanan seyahat veya nakliye gibi nedenler salgınların veya hastalıkların çok kolay taşınabilmesine yol açabilmektedir. Riski minimuma indirebilmek için uzun süredir otomatik dezenfektasyon cihazları ve ekipmanları üreterek ihtiyacı olan kurum, işletme veya şahıslara temin etmekteyiz.

Ulusal ve uluslararası kimya firmalarıyla yaptığımız ortaklıklarla yasal standartları karşılayan yüksek kaliteli cihaz ve sistemleri başta gıda ve hayvancılık olmak üzere birçok sektörde kullanarak dezenfektasyon ve sterilizasyon sağlamaktayız.

Kullanım Alanları

•  Süt ve Süt Ürünleri Üretim Tesisleri

•  Et ve Et Ürünleri Üretimi Yapılan Tesis veya Kesimhaneler

•  Hazır Gıda Üretim ve Paketleme Tesisleri

•  Gıda Depolama, Dondurma ve Saklama Tesisleri

•  İlaç Üretimi Yapan veya Depolayan Tesis ve İşletmeler

•  Yemekhaneler ve Yemek Üretimi Yapan Tesis ve İşletmeler

Neden Farken?

Tecrübe; 2010 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde sayısız ve çeşitli kullanım alanlarına yaptığımız uygulamalar, aynı zamanda  farklı müşteri talepleri veya beklentilerini karşılama konusunda kazandığımız deneyim sayesinde oluşan yüksek müşteri memnuniyeti.

Kalite; Kurulduğumuzdan beri odaklandığımız sektörde uzmanlaşarak bütün enerjimizi bu işe harcamaktayız. Tercih ettiğimiz ve ürettiğimiz ekipman ve parçalarda piyasanın rekabet koşullarına rağmen kaliteden ödün vermeden birinci sınıf malzeme kullanarak ve standartlarımızı koruyarak referanslarımıza ulusal ve uluslararası firmalar, kurumlar eklemeyi sürdürüyoruz.

Satış sonrası hizmet; Sürdürülebilirlik ve istikrara verdiğimiz önemden dolayı gösterdiğimiz gayret, kurulumdan yıllar sonra çalışan cihazlar ve sistemler sonucu oluşan müşteri memnuniyeti temel hedefimiz.

Uygulama Videoları

Açık Alan Serinletme Soğutma Sistemi

Açık alan serinletme veya soğutma sistemi yaz aylarında cafe ve restoran, organizasyon ve miting alanları, park ve bahçe gibi açık veya yarı açık yerlerde kullanılan en etkili sistemdir.

Detaylı Bilgi