• Farken Sisleme Sistemleri (Misting System)

Klima Santrali ve Kondenser Soğutma

Ana SayfaKlima Santrali ve Kondenser Soğutma

Klima Santrali ve Kondenser Soğutma

Klima Santrali ve Kondenser Soğutma

Jeotermal tesis, fabrika, AVM, hastane gibi yüksek kapasiteli ısı değiştiricilerin (klima santrali, kondenser ve evaporatör) aşırı ısınmasıyla performansı düşer, verim azalır ve enerji sarfiyatı artar. Kondenserin hava girişlerine uygulanan yüksek basınçlı sisleme ile suyun serinletme özelliğini verimli kullanarak evaporatif soğutma etkisi oluşturmakta. Bu yöntemle kondenserlerin sıcak hava şartlarında maksimum performansta görevine devam etmesi sağlanmaktadır.

Neden Farken?

Tecrübe; 2010 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde sayısız ve çeşitli kullanım alanlarına yaptığımız uygulamalar, aynı zamanda  farklı müşteri talepleri veya beklentilerini karşılama konusunda kazandığımız deneyim sayesinde oluşan yüksek müşteri memnuniyeti.

Kalite; Kurulduğumuzdan beri odaklandığımız sektörde uzmanlaşarak bütün enerjimizi bu işe harcamaktayız. Tercih ettiğimiz ve ürettiğimiz ekipman ve parçalarda piyasanın rekabet koşullarına rağmen kaliteden ödün vermeden birinci sınıf malzeme kullanarak ve standartlarımızı koruyarak referanslarımıza ulusal ve uluslararası firmalar ,kurumlar eklemeyi sürdürüyoruz.

Satış sonrası hizmet; Sürdürülebilirlik ve istikrara verdiğimiz önemden dolayı gösterdiğimiz gayret, kurulumdan yıllar sonra çalışan cihazlar ve sistemler sonucu oluşan müşteri memnuniyeti temel hedefimiz.

Uygulama Videoları

Açık Alan Serinletme Soğutma Sistemi

Açık alan serinletme veya soğutma sistemi yaz aylarında cafe ve restoran, organizasyon ve miting alanları, park ve bahçe gibi açık veya yarı açık yerlerde kullanılan en etkili sistemdir.

Detaylı Bilgi