• Farken Sisleme Sistemleri (Misting System)

Koku Giderme Sistemi

Ana SayfaKoku Giderme Sistemi

Koku Giderme Sistemi

Koku Giderme Sistemi

Koku Giderme Sistemi sayesinde üretim, ayrıştırma veya depolama yapan bazı endüstriyel tesislerde oluşan koku problemini gidermek amacıyla kurduğumuz cihaz veya sistemlerle (yüksek basınçlı sisleme ekipmanları) koku moleküllerini parçalayarak yok eden ve insan sağlığına zararı olmayan kimyasalları ortama püskürterek kötü koku sorununu kaynağında yok ediyoruz.

Nasıl Kullanılır?

Koku kaynağı noktasal bir yer ise (kuyu-baca v.b.) ekipman veya cihaz ile kimyasalı enjekte ederek dışarı çıkması engellenir. Eğer kokunun kaynağı geniş bir alan ise yüksek basınçlı sisleme sistemiyle  koku kaynağı çevrelenerek koku giderme kimyasalının daha fazla koku molekülü ile temas etmesi sağlanır.

Kullanım Alanları

•  Geri Dönüşüm Tesisleri
•  Katı ve Sıvı Atık Dönüşüm ve Depolama Tesisleri
•  Çöplükler
•  Hayvansal Atık Biriktiren ve Kullanan İşletmeler veya Tesisler
•  Hammadde Depolama ve İşleme Alanları veya Tesisleri

Neden Farken?

Tecrübe; 2010 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde sayısız ve çeşitli kullanım alanlarına yaptığımız uygulamalar, aynı zamanda farklı müşteri talepleri veya beklentilerini karşılama konusunda kazandığımız deneyim sayesinde oluşan yüksek müşteri memnuniyeti.

Kalite; Kurulduğumuzdan beri odaklandığımız sektörde uzmanlaşarak bütün enerjimizi bu işe harcamaktayız. Tercih ettiğimiz ve ürettiğimiz ekipman ve parçalarda piyasanın rekabet koşullarına rağmen kaliteden ödün vermeden birinci sınıf malzeme kullanarak ve standartlarımızı koruyarak referanslarımıza ulusal ve uluslararası firmalar, kurumlar eklemeyi sürdürüyoruz.

Satış sonrası hizmet; Sürdürülebilirlik ve istikrara verdiğimiz önemden dolayı gösterdiğimiz gayret, kurulumdan yıllar sonra verimli çalışan cihazlar ve sistemler sonucu oluşan müşteri memnuniyeti temel hedefimiz.

Uygulama Videoları

Açık Alan Serinletme Soğutma Sistemi

Açık alan serinletme veya soğutma sistemi yaz aylarında cafe ve restoran, organizasyon ve miting alanları, park ve bahçe gibi açık veya yarı açık yerlerde kullanılan en etkili sistemdir.

Detaylı Bilgi